KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14808014
nr 1480 8014
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Motiv från hamnen. Signerad, numrerad 74/360. Bildmått: 39x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:52:04
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén